GİDİLİR Mİ?

Filed under , , , by elmacik guzeli on 25.5.10

0


21-23 mayıs tarihleri arasında Mimarlar Odası Antalya Şubesi tarafından organize edilen ve bu yıl beşincisi olan Genç Mimarlar Buluşması'na eş durumundan dolayı 3. kez katılmış bulunuyorum. Genelde mayısın üçüncü haftasına denk geldiği için bizim evlilik yıldönümünü de başbaşa (çocuk kabul edilmiyor) kutlama fırsatımız oluyor. Daha yola çıkmadan Duru'yu özlüyor olsak da bize ait üç güzel günümüz oluyor. 
Bu yıl toplantının ev sahipliğini Kervansaray Lara Oteli yaptı. İnce ve uzun mimarisi olan bu otel ciddi bir tadilat istiyor, yemek çeşitleri abartılı olmasa da var olanlar lezzetliydi, personel saygılı ve güleryüzlü, fakat sayısı yemek zamanlarında biraz yetersiz kalabiliyordu. Özetle bu otelin yenilendiğini duyarsanız gidebilirsiniz, onun dışında cok da tercih edilmemeli bence. 
Arkadaşlarımızla gitmiş olmamıza rağmen üç otel günü beni sıktı, umarım temmuzdaki tatilimiz son herşey dahil tatilimiz olur..
Antalya'ya Afyon üzerinden gidince sucuklu tost ve sucuk ızgara kaçınılmaz oldu :)Uzaktan laleye benzeyen bu haşhaş tarlasının fotoğrafını çekmeden de geçemedik tabi..

Comments Posted (0)

Related Posts with Thumbnails