GERİ GELDİM..SANIRIM

Filed under , , by elmacik guzeli on 18.3.11

0Uzun zamandır buralarda yoktum, bu arada neler oldu, kısa bir özet yazısı.. 
2011'in neredeyse başından beri  hissettiğim yorgunluğun sebebi ikinci bir yavrunun geliyor olmasıymış. Mutluyuz, heyecanlıyız, iştahlıyız :). İki numaranın olduğu gibi bir numaranın da keyfi yerinde, sabırsızlıkla abla olmayı bekliyor, olunca nasıl davranacak bilmiyorum..
Yorgunluğun büyük bir kısmını attım derken blogspot'u mahkeme kararıyla kapatmaları (ki zaten elmacikguzeli.com ulaşamıyordum) iyice tadımı kaçırdı, blogla ilgili herhangi bişey yapma isteğimi sıfırladı. Böyle olunca mutfakta yeni denemeler de sekteye uğradı, moda (hamile giyimi hariç tabi:) veya dekorasyonla ilgili takibim nerdeyse sıfırlandı. O dönemde enerjim de yerlerde süründüğü için gezmelerim de ciddi bir şekilde azaldı.
Uzun zamandır görmediğimiz kadar kar yağdı, evde mahsur kaldık (sakın şikayet gibi algılanmasın), nereye gidecek bu kadar kar derken, bugün baksanız az bişey bile bulamazsınız.
Ufak ufak Duru'nun okulu ile ilgili soru işaretleri çoğaldı, kesin devlet okuluna vermek istiyorum derken, kafam ciddi şekilde karıştı. Araştırmalarım devam ediyor..

Comments Posted (0)

Related Posts with Thumbnails